Uitslagen Clubkampioenschap 2020

 1e avond 10.2.2020: 

Poule 1:

Edwin-Henk-Danique-Sibout-Gerrie          Uitslag: 1 Danique  2 Henk  3 Edwin

Poule 2:

Jurgen-Ton-Chris-Mark-Ap                       Uitslag: 1 Mark 2 Jurgen 3 Chris

Poule 3:

Martijn-Eile-Senno-Mient                        Uitslag: 1 Mient 2 Eile 3 Senno

Door naar de finaleronde op 17.2.2020    Danique-Henk-Mark-Jurgen-Chris-Mient-Eile-Senno.

Senno en Chris op een beter gamesaldo dan Edwin.

 ========================================================================

Finaleavond 17.2.2020:

Poule 1:

Mient-Mark-Jurgen-Chris                Uitslagen:  Mient-Chris   11-7     7-11   11-9   11-7    1-0

                                                                    Mark-Jurgen  13-11  11-13  11-5   11-5    1-0

                                                                    Mient-Jurgen 11-6    11-3    11-6             1-0

                                                                    Mark-Chris    11-6   10-12   12-10  7-11  10-12  0-1

                                                                    Mient-Mark   15-13  8-11   2-11    11-7    11-9  1-0

                                                                    Jurgen-Chris 4-11   11-9    4-11    3-11     0-1

Stand:   Mient 1   Chris  2  Mark 3  Jurgen 4 

 

Poule 2:

Danique-Eile-Henk-Senno           Uitslagen:   Danique-Senno  11-5  11-8  11-9             1-0

                                                                  Eile-Henk          12-10  11-9  5-11  11-9  1-0

                                                                  Danique-Henk   9-11   11-6   11-7   11-2   1-0

                                                                  Eile-Senno        11-9   13-11 Opgave Eile wegens knieproblemen

                                                                      Danique-Eile     Bye                                1-0

                                                                  Henk-Senno     11-9   8-11  8-11  11-9  11-9  1-0

Stand:Danique-Henk-Senno-Eile

Voor plaats 3 en 4                                        Henk-Chris       0-3    Chris 3e plaats

Finale:                                                         Danique-Mient  11-6  11-8  13-15  11-5 

Clubkampioen 2020 :     DANIQUE van den Berg

2e plaats                          MIENT BOUIUS

3e plaats                          CHRIS PESCHAR

Om de plaatsen 8 t/m 13 is gestreden: 

8 Gerrie Veldhuizen- 9 Piet van Oudenaren- 10 Ap Veldhuizen-  11 Siebout Akkerman- 12 Ton van der Toolen- 13 Martijn van der Veen.

 

 

Griffioen 1 Competitie

Griffioen 1:

Noord 3 klasse:

Indeling:  Griffioen 1  - Dokkum 4 - YOS 2 - Buitenpost 6 - Ready 3 - DOV 1 - ODI 2 -

ODI 3

 

Uitslagen:

22 jan    Ready 3          -  DOV 1            7-3                       02 mrt  Griffioen 1- DOV 1   8-2

24 jan    Buitenpost 6    -  Dokkum 4      1-9                       06 mrt   ODI 3- Buitenpost 6   2-8

24 jan    ODI 2             -  Griffioen 1    5-5                       06 mrt   YOS 2-  Dokkum 4  3-7

24 jan    ODI 3             -  YOS 2            2-8                       06 mrt   ODI 2- Ready 3   7-3

27 jan     DOV 1           -  Buitenpost 6   3-7                       10 mrt  ODI 2 - ODI 3     8-2

27 jan    Griffioen 1    -  ODI 3            10-0                      11 mrt  Ready 3 - YOS 2  4-6

31 jan    DOV 1           -  YOS 2              2-8

05 febr   Ready 3        -  Griffioen 1      3-7

07 febr  Buitenpost 6   -  ODI 2              4-6

19 febr  YOS 2            -  ODI 2              6-4

22 febr  ODI 3            - Dokkum 4         0-10

 

Stand per 11.03.2020                                                  Persoonlijke resultaten:

Dokkum 4                 4-32                                              Danique       12-11     92%

YOS 2                       5-31                                             Mient           12-10     83%

Griffioen 1               4-30                                             Chris            12-7      58%

ODI 2                       5-30

Ready 3                    5-21

Buitenpost 6             4-20

DOV 1                     4-10

ODI 3                      5- 6

 

Programma:

02 mrt    Griffioen 1       -   DOV 1               8-2

13 mrt    Buitenpost 6      -   Griffioen 1       Uitgesteld

20 mrt    YOS 2               -   Griffioen 1       Uitgesteld

23 mrt    Griffioen 1       -   Dokkum 4         Uitgesteld

Griffioen 3 Competitie

Griffioen 3:

Noord 5e klasse:

Indeling:   Griffioen 3 - YOS 3 - Bergum 2 - DOV 2 - MTV '14 2 - Ready 5 - Delta Impuls 6 - ODI 4

Uitslagen:

20 jan    DOV 2           -  Bergum 2          5-5                     02 mrt          DOV 2  - MTV '14  2  7-3

22 jan    MTV '14        -  Delta Impuls 6   7-3                     06 mrt          ODI 4  - Ready 5   5-5 

24 jan    ODI 4           -  YOS 3               1-9                     06 mrt          YOS 3 - Griffioen 3  8-2

25 jan    Ready 5        -  Griffioen 3       2-8                     06 mrt          Bergum 2 - Delta Impuls 6  8-2

27 jan    Griffioen 3   -  ODI 4               7-3                     09 mrt          DOV 2 - ODI 4      7-3

29 jan    YOS 3           -  DOV 2              8-2                      09 mrt          Griffioen 3 - Delta Impuls 6   7-3

31 jan    Delta Impuls 6 - Ready 5           4-6                     11 mrt         MTV '14    -  YOS 3   0-10

31 jan    Bergum 2      -  ODI 4               7-3

05 febr  MTV '14 2      -  Bergum 2         1-9

07 febr  Delta Impuls 6 - YOS 3              0-10

08 febr  Ready 5        -  DOV 2              2-8

22 febr  ODI 4           -  Griffioen 3         0-10

 

Stand per 11.03.2020:                                                         Persoonlijke resultaten:

YOS 3                   5-45                                                       Mischa       15-13    87%

Griffioen 3             5-34                                                       Ap             12-10    83%

Bergum 2              4-29                                                       Piet            6-5       83%   

 DOV 2                  5-29                                                      Siebout       3-1       33%

ODI 4                   6-21                                                      Martijn         9-1      11%       

Ready 5                4-15

MTV '14  2            5-14

Delta Impuls 6       6-13

                                  

 

 

 

Programma:

22 febr  ODI 4        -  Griffioen 3              0-10

06 mrt  YOS 3        -  Griffioen 3              8-2     

09 mrt  Griffioen 3  - Delta Impuls 6         7-3      met de 1e competitiezege van Martijn

16 mrt  Griffioen 3  - DOV 2                   Uitgesteld

27 mrt  Bergum 2   - Griffioen 3              Uitgesteld

Griffioen 2 Competitie

Griffioen 2:

Noord 4e klasse:

Indeling: Griffioen 2 - Delta Impuls 4 - Delta Impuls 5 - FTTC 3 - Dokkum 5 - Effect '78 1 - Ready 4

 

Uitslagen:

24 jan    Delta Impuls 5  -  Griffioen 2        1-9                  6 mrt  Dokkum 5- Delta Impuls 5          9-1

24 jan    Delta Impuls 4  -  FTTC 3             7-3                    6 mrt  Delta Impuls 4- Ready 4             8-2

24 jan    Dokkum 4        -  Effect '78 1        7-3                   11 mrt Ready 4- Effect '78 1                 2-8

27 jan    Griffioen 2       -  Ready 4            10-0                13 mrt Delta Impuls 5- FTTC 3

27 jan    Effect '78 1     -  Delta Impuls 4     5-5                  13 mrt Delta Impuls 4- Dokkum 5

31 jan    FTTC 3            -  Dokkum 5          5-5                  16 mrt Effect '78 1- FTTC 3                  Alles Uitgesteld

05 febr  Ready 4           -  FTTC 3               1-9                  18 mrt Ready 4 - Delta Impuls 5          t/m 31 maart.

07 febr  Delta Impuls 5 -  Delta Impuls 4    2-8                   27 mrt Delta Impuls 5- Effect '78 1

07 febr  Dokkum 5       -  Griffioen 2          5-5                 27 mrt Dokkum 5- Ready 4

02 mrt  Effect '78 1     -  Griffioen 2             6-4              27 mrt FTTC 3 - Griffioen 2

Stand per 11.03.2020:                                         Persoonlijke resultaten:

Griffioen  2          4-28                                         Senno                 12-9    75%

Delta Impuls 4       4-28                                         Henk                     9-8    89%

Dokkum 5             4-26                                         Jurgen                 12-7    58%

Effect '78   1         4-22                                         Wim Zijlstra(inv.)     3-2    67%

FTTC 3                 3-17

Ready 4                4- 5

Delta Impuls 5      3- 4

Programma:

02 mrt       Effect '78  1     -     Griffioen 2                 6-4

16 mrt       Griffioen 2     -     Delta Impuls 4      Uitgesteld

27 mrt       FTTC 3           -      Griffioen 2          Uitgesteld

 

Interesse?

Heb je interesse gekregen om te komen tafeltennissen? Kom dan langs en sla vrijblijvend en zonder kosten 4 x een balletje mee!

Vragen? Neem telefonisch contact op (zie Bestuur) of stuur een e-mail (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

Subcategorieën

Ander sport nieuws

03 december 2020

Het laatste nieuws het eerst op NU.nl