Uitslagen Clubkampioenschap 2020

 1e avond 10.2.2020: 

Poule 1:

Edwin-Henk-Danique-Sibout-Gerrie          Uitslag: 1 Danique  2 Henk  3 Edwin

Poule 2:

Jurgen-Ton-Chris-Mark-Ap                       Uitslag: 1 Mark 2 Jurgen 3 Chris

Poule 3:

Martijn-Eile-Senno-Mient                        Uitslag: 1 Mient 2 Eile 3 Senno

Door naar de finaleronde op 17.2.2020    Danique-Henk-Mark-Jurgen-Chris-Mient-Eile-Senno.

Senno en Chris op een beter gamesaldo dan Edwin.

 ========================================================================

Finaleavond 17.2.2020:

Poule 1:

Mient-Mark-Jurgen-Chris                Uitslagen:  Mient-Chris   11-7     7-11   11-9   11-7    1-0

                                                                    Mark-Jurgen  13-11  11-13  11-5   11-5    1-0

                                                                    Mient-Jurgen 11-6    11-3    11-6             1-0

                                                                    Mark-Chris    11-6   10-12   12-10  7-11  10-12  0-1

                                                                    Mient-Mark   15-13  8-11   2-11    11-7    11-9  1-0

                                                                    Jurgen-Chris 4-11   11-9    4-11    3-11     0-1

Stand:   Mient 1   Chris  2  Mark 3  Jurgen 4 

 

Poule 2:

Danique-Eile-Henk-Senno           Uitslagen:   Danique-Senno  11-5  11-8  11-9             1-0

                                                                  Eile-Henk          12-10  11-9  5-11  11-9  1-0

                                                                  Danique-Henk   9-11   11-6   11-7   11-2   1-0

                                                                  Eile-Senno        11-9   13-11 Opgave Eile wegens knieproblemen

                                                                      Danique-Eile     Bye                                1-0

                                                                  Henk-Senno     11-9   8-11  8-11  11-9  11-9  1-0

Stand:Danique-Henk-Senno-Eile

Voor plaats 3 en 4                                        Henk-Chris       0-3    Chris 3e plaats

Finale:                                                         Danique-Mient  11-6  11-8  13-15  11-5 

Clubkampioen 2020 :     DANIQUE van den Berg

2e plaats                          MIENT BOUIUS

3e plaats                          CHRIS PESCHAR

Om de plaatsen 8 t/m 13 is gestreden: 

8 Gerrie Veldhuizen- 9 Piet van Oudenaren- 10 Ap Veldhuizen-  11 Siebout Akkerman- 12 Ton van der Toolen- 13 Martijn van der Veen.

 

 

Griffioen 1 Competitie

Griffioen 1:

Noord 3 klasse:

Indeling:  Griffioen 1  - Dokkum 4 - YOS 2 - Buitenpost 6 - Ready 3 - DOV 1 - ODI 2 -

ODI 3

 

Uitslagen:

22 jan    Ready 3          -  DOV 1            7-3                       02 mrt  Griffioen 1- DOV 1   8-2

24 jan    Buitenpost 6    -  Dokkum 4      1-9                       06 mrt   ODI 3- Buitenpost 6   2-8

24 jan    ODI 2             -  Griffioen 1    5-5                       06 mrt   YOS 2-  Dokkum 4  3-7

24 jan    ODI 3             -  YOS 2            2-8                       06 mrt   ODI 2- Ready 3   7-3

27 jan     DOV 1           -  Buitenpost 6   3-7                       10 mrt  ODI 2 - ODI 3     8-2

27 jan    Griffioen 1    -  ODI 3            10-0                      11 mrt  Ready 3 - YOS 2  4-6

31 jan    DOV 1           -  YOS 2              2-8

05 febr   Ready 3        -  Griffioen 1      3-7

07 febr  Buitenpost 6   -  ODI 2              4-6

19 febr  YOS 2            -  ODI 2              6-4

22 febr  ODI 3            - Dokkum 4         0-10

 

Stand per 11.03.2020                                                  Persoonlijke resultaten:

Dokkum 4                 4-32                                              Danique       12-11     92%

YOS 2                       5-31                                             Mient           12-10     83%

Griffioen 1               4-30                                             Chris            12-7      58%

ODI 2                       5-30

Ready 3                    5-21

Buitenpost 6             4-20

DOV 1                     4-10

ODI 3                      5- 6

 

Programma:

02 mrt    Griffioen 1       -   DOV 1               8-2

13 mrt    Buitenpost 6      -   Griffioen 1       Uitgesteld

20 mrt    YOS 2               -   Griffioen 1       Uitgesteld

23 mrt    Griffioen 1       -   Dokkum 4         Uitgesteld

Griffioen 3 Competitie

Griffioen 3:

Noord 5e klasse:

Indeling:   Griffioen 3 - YOS 3 - Bergum 2 - DOV 2 - MTV '14 2 - Ready 5 - Delta Impuls 6 - ODI 4

Uitslagen:

20 jan    DOV 2           -  Bergum 2          5-5                     02 mrt          DOV 2  - MTV '14  2  7-3

22 jan    MTV '14        -  Delta Impuls 6   7-3                     06 mrt          ODI 4  - Ready 5   5-5 

24 jan    ODI 4           -  YOS 3               1-9                     06 mrt          YOS 3 - Griffioen 3  8-2

25 jan    Ready 5        -  Griffioen 3       2-8                     06 mrt          Bergum 2 - Delta Impuls 6  8-2

27 jan    Griffioen 3   -  ODI 4               7-3                     09 mrt          DOV 2 - ODI 4      7-3

29 jan    YOS 3           -  DOV 2              8-2                      09 mrt          Griffioen 3 - Delta Impuls 6   7-3

31 jan    Delta Impuls 6 - Ready 5           4-6                     11 mrt         MTV '14    -  YOS 3   0-10

31 jan    Bergum 2      -  ODI 4               7-3

05 febr  MTV '14 2      -  Bergum 2         1-9

07 febr  Delta Impuls 6 - YOS 3              0-10

08 febr  Ready 5        -  DOV 2              2-8

22 febr  ODI 4           -  Griffioen 3         0-10

 

Stand per 11.03.2020:                                                         Persoonlijke resultaten:

YOS 3                   5-45                                                       Mischa       15-13    87%

Griffioen 3             5-34                                                       Ap             12-10    83%

Bergum 2              4-29                                                       Piet            6-5       83%   

 DOV 2                  5-29                                                      Siebout       3-1       33%

ODI 4                   6-21                                                      Martijn         9-1      11%       

Ready 5                4-15

MTV '14  2            5-14

Delta Impuls 6       6-13

                                  

 

 

 

Programma:

22 febr  ODI 4        -  Griffioen 3              0-10

06 mrt  YOS 3        -  Griffioen 3              8-2     

09 mrt  Griffioen 3  - Delta Impuls 6         7-3      met de 1e competitiezege van Martijn

16 mrt  Griffioen 3  - DOV 2                   Uitgesteld

27 mrt  Bergum 2   - Griffioen 3              Uitgesteld

Griffioen 2 Competitie

Griffioen 2:

Noord 4e klasse:

Indeling: Griffioen 2 - Delta Impuls 4 - Delta Impuls 5 - FTTC 3 - Dokkum 5 - Effect '78 1 - Ready 4

 

Uitslagen:

24 jan    Delta Impuls 5  -  Griffioen 2        1-9                  6 mrt  Dokkum 5- Delta Impuls 5          9-1

24 jan    Delta Impuls 4  -  FTTC 3             7-3                    6 mrt  Delta Impuls 4- Ready 4             8-2

24 jan    Dokkum 4        -  Effect '78 1        7-3                   11 mrt Ready 4- Effect '78 1                 2-8

27 jan    Griffioen 2       -  Ready 4            10-0                13 mrt Delta Impuls 5- FTTC 3

27 jan    Effect '78 1     -  Delta Impuls 4     5-5                  13 mrt Delta Impuls 4- Dokkum 5

31 jan    FTTC 3            -  Dokkum 5          5-5                  16 mrt Effect '78 1- FTTC 3                  Alles Uitgesteld

05 febr  Ready 4           -  FTTC 3               1-9                  18 mrt Ready 4 - Delta Impuls 5          t/m 31 maart.

07 febr  Delta Impuls 5 -  Delta Impuls 4    2-8                   27 mrt Delta Impuls 5- Effect '78 1

07 febr  Dokkum 5       -  Griffioen 2          5-5                 27 mrt Dokkum 5- Ready 4

02 mrt  Effect '78 1     -  Griffioen 2             6-4              27 mrt FTTC 3 - Griffioen 2

Stand per 11.03.2020:                                         Persoonlijke resultaten:

Griffioen  2          4-28                                         Senno                 12-9    75%

Delta Impuls 4       4-28                                         Henk                     9-8    89%

Dokkum 5             4-26                                         Jurgen                 12-7    58%

Effect '78   1         4-22                                         Wim Zijlstra(inv.)     3-2    67%

FTTC 3                 3-17

Ready 4                4- 5

Delta Impuls 5      3- 4

Programma:

02 mrt       Effect '78  1     -     Griffioen 2                 6-4

16 mrt       Griffioen 2     -     Delta Impuls 4      Uitgesteld

27 mrt       FTTC 3           -      Griffioen 2          Uitgesteld

 

Interesse?

Heb je interesse gekregen om te komen tafeltennissen? Kom dan langs en sla vrijblijvend en zonder kosten 4 x een balletje mee!

Vragen? Neem telefonisch contact op (zie Bestuur) of stuur een e-mail (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

Subcategorieën

Ander sport nieuws

03 maart 2021

Het laatste nieuws het eerst op NU.nl
  • Programma Nederlandse atleten bij EK indoor in Torun
    Van 4 tot en met 7 maart vindt in de Poolse stad Torun de EK indooratletiek plaats. Nederland gaat met maar liefst 35 atleten naar Polen en er lijken genoeg medaillekansen te zijn. Een overzicht van het programma van de Nederlandse deelnemers.
  • Wereldtoppers Medvedev en Zverev meteen onderuit op ABN AMRO-toernooi
    Daniil Medvedev en Alexander Zverev zijn woensdag direct uitgeschakeld op het ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam. De als eerste geplaatste Rus verloor van de Serviër Dusan Lajovic (7-6 (4) en 6-4). Alexander Zverev, nummer drie van de plaatsingslijst, redde het niet tegen Alexander Bublik uit Kazachstan (7-5 en 6-3).
  • KNHS legt ook topsporttrainingen paardensport stil vanwege paardenvirus
    De hippische sportfederatie KNHS heeft woensdag besloten alle topsporttrainingen in Nederland voor twee weken stil te leggen vanwege het ri­no­pneu­mo­nievirus. De maatregel volgt op het besluit van de internationale paardensportorganisatie FEI om alle internationale wedstrijden in Europa tot eind maart stil te leggen.